O nás

Naše společnost SOLES 2 WALK, spol. s r.o. je předním výrobcem obuvnických komponentů především pro německý a rakouský trh, avšak spokojených zákazníků máme hodně i v ostatních evropských zemích, Česku a Slovensko samozřejmě nevyjímaje. Dlouholetá tradice naší firmy, desítky let zkušeností, bohatá praxe našich pracovníků, to vše nás zavazuje ke špičkové kvalitě a maximálnímu uspokojování potřeb našich zákazníků. Největší němečtí výrobci obuvi vědí, že podešve, podpatky a patníky od nás se vyznačují zaručenou kvalitou, vynikajícími vlastnostmi a dlouhodobou trvanlivostí. V souladu s jejich představami jsme schopni vyrobit jakýkoli model, a to z nejvhodnějšího materiálu v libovolném barevném odstínu. Vedle široké škály standardních barev, jež jsou v naší trvalé nabídce, můžeme nechat u specializovaných firem vytvořit také odstíny barev zcela nové, přesně dle přání a potřeb zákazníka. Není zkrátka nic, co bychom z obuvnických komponentů nedokázali vyrobit.

Vedle flexibilního uspokojování veškerých potřeb zákazníků se zaměřujeme také na ochranu zdraví zaměstnanců, samozřejmostí je ovšem i produkce s ohledem na životní prostředí.

Naše moderní provozy splňují ty nejpřísnější evropské normy, materiály používáme výhradě certifikované od předních českých a zahraničních dodavatelů, naše výrobky odpovídají kritériím pro zdravotní nezávadnost. To vše je neustále průběžně prověřováno; jak namátkovými kontrolami přímo ve výrobě, tak i opakovanými testy u specializovaných výzkumných ústavů. Vedle toho spolupracujeme s externími poradci, kteří zajišťují soulad s aktuální legislativou.

Zabýváte-li se tedy výrobou jakékoli obuvi, pak jste u nás správně – naši pracovníci zodpoví všechny vaše dotazy a rádi vyhoví jakýmkoli vašim požadavkům. Plně u nás zkrátka platí, „náš zákazník, náš pán“ – neboť SOLES 2 WALK , to jsou opravdu „podešve k chození“.